Rozlúčka v ŠKD s odchádzajúcimi deťmi

Milé deti,
dnes sa lúčime s časom, ktorý ste strávili v školskom klube detí.
Spoločne sme zažili veľa pekných chvíľ.
Ďakujeme vám za všetky úsmevy, nápady a zážitky, ktoré sme mohli spolu
zdieľať.
Prajeme vám veľa úspechov, radosti a odvahy na vašej ďalšej ceste.
Veríme, že si na chvíle strávené v školskom klube budete s úsmevom
spomínať.
Ďakujeme a prajeme krásne prázdniny! 🌞📚🍀